Режим в’їзду в звязку з COVID-19 до республіки Болгарія

Рейтинг. Голосовать: (Проголосуй первым!)
Загрузка...


Важлива інформація для громадян України

 

Режим вїзду в звязку з COVID-19 до Республіки Болгарія

 

З 01.07.2020 кордони Румунії та Болгарії були відкриті для громадян України, які подорожують з метою відпочинку та оздоровлення.

26 січня 2021 року оновлено рішення Міністерства охорони здоров’я Республіки Болгарія щодо тимчасової заборони в’їзду на територію країни № РД-01-50, згідно з яким з 29 січня до 30 квітня 2021 року громадянам України дозволено в’їжджати на територію Болгарія при наявності довідки, що показує негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР, який має бути зроблений за 72 години до перетину кордону.

У згаданому документі мають бути вказані особисті дані особи згідно з паспортом громадянина України для виїзду закордон, відомості про лабораторію, що провела дослідження (найменування закладу, адреса та контактні дані, дата проведення тестування), а також прописаний латиницею метод (PCR) та негативний результат (Negativе).

 

Режим транзитного проїзду для громадян України через територію Румунії

 

Транзитний проїзд можливий лише за наступних умов:

— за наявності відповідних документів, які підтверджують транзитну мету поїздки та дають підстави для в’їзду в країну слідування, та лише в безперервному порядку і виключно за маршрутом, затвердженим компетентними органами Румунії. Національний Комітет Румунії з Надзвичайних Ситуацій 05 жовтня 2020 р. затвердив оновлений список країн зі значним епідеміологічним ризиком COVID-19, до якого включено і Україну. До осіб, які прибувають до Румунії із зазначених країн, в т.ч. з України, будуть застосовуватись заходи 14-денного карантину. Особи, які прибувають з країн зі значним епідеміологічним ризиком COVID-19, в т.ч. з України, та знаходитимуться в Румунії менше 72 годин можуть бути звільнені від карантину за умови пред’явлення негативного результату тесту на COVID-19, зробленого не більше ніж за 48 годин до в’їзду в Румунію та не мають симптомів COVID-19.

транзитний проїзд до країн, зокрема Республіки Болгарія, з туристичною метою можливий за наявності документів, які підтверджують мету поїздки, а саме: (туристичний ваучер, лист/документи з готелю щодо підтвердження бронювання та оплати тощо) і дають підстави для в’їзду в країну слідування, та лише в безперервному порядку і виключно за маршрутом, затвердженим компетентними органами Румунії.

— з 01 жовтня 2020 р. громадянам України дозволено в’їжджати на територію Болгарії при наявності довідки, що підтверджує негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР, який має бути зроблено за 72 години до перетину кордону. При цьому, у згаданому документі має бути вказано особисті дані особи згідно з паспортом громадянина України для виїзду закордон, відомості про лабораторію, що провела дослідження (найменування, адреса та контактні данні, дата проведення тестування), а також прописаний латиницею метод (PCR) та негативний результат (Negativе).

При собі обов’язково мати поліс страхування (обов’язково з покриттям COVID-19) та набір індивідуального захисту.

Якщо Ви не маєте полісу страхування? Перейдіть за посиланням для ознайомлення з умовами та вартістю страхування. Страхова компанія «НІКО»

Рекомендуємо скористатися актуальною інформацією на офіційному сайті консульської служби України — «Поради мандрівникові»

Також, рекомендуємо перед організацією Вашої зарубіжної поїздки зареєструватися в системі «Друг», де розміщена вся необхідна практична довідкова інформація про країну і найближчу консульську установу України за кордоном, яка може бути корисною будь-якому мандрівникові.

Також, рекомендуємо перевірити перед поїздкою, в якій зоні (червона або зелена) знаходиться країна, яку Ви хочете відвідати (список країн регулярно оновлюється на сайті МОЗ України).

Після відвідин країни, що знаходиться в червоній зоні — Вам потрібно пройти тестування ПЛР після прильоту (з алгоритмом припинення самоізоляції можете ознайомитися тут) або самоізоляцію 14 днів з додатком «Дій вдома».

Після відвідин країни, що знаходиться в зеленій зоні Ви пройдете температурний скринінг в аеропорту і при відсутності підвищеної температури або симптомів хвороби підете додому. На сайті МОЗ України, Ви також знайдете іншу актуальну інформацію про коронавірусну інфекцію COVID-19. Також, перед початком організації поїздки, рекомендуємо зв’язатися з нашими експертами з туризму, вони допоможуть Вам зорієнтуватися в інформації, якщо Ви її не знайдете на зазначених ресурсах.

Бажаємо Вам безпечних подорожей з Mediatour.