Тур в Каппадокію

Прямий авіа тур «Казкова Каппадокія» 4 дня від 8334 грн

 

Відкриваємо чарівний світ Каппадокі!

Подорож, наповнена враженнями!

 

Зустрічай новинку цього року перший чартерній рейс до Каппадокії!

Київ-Невшехір-Київ!

Чартерний рейс авіакомпанія МАУ з 25.03.2021 до 16.05.2021, що четверга та неділі!

Зручний авіапереліт:

PS 7915 10:00 KBP — 12:00 NAV

PS 7916 NAV 13:00 — 15:00 KBP

 

Тур в Каппадокію — у вартість включено:

— Прямий авіа переліт Київ-Невшехір-Київ

— Проживання в готелі на базі вказаного типу номера і харчування

— Поліс медичного страхування

— Трансфер аеропорт – отель – аеропорт

 

За додаткову плату:

— Екскурсія Північна Каппадокія від 1883 грн (Фортеця Учхисар, Музей під відкритим небом Гереме, Рожева долина, Церква Ивана Хрестителя, Аванос центр гончарства, Долина фей в Пашабаг, Долина Дервент,  Ургюп).

— Екскурсія Південна Каппадокія від 2173 грн (Долина голубів, Підземне місто Дерінкую, Озеро Нар, Іхлара, Монастир Селіме).

— Політ на повітряній кулі в Каппадокії від 8718 грн (різнокольорові скелі, казкові ландшафти вулканічного походження, знамениті Перібаджалари, долини і схід сонця).

 

В Каппадокію разом з Mediatour!

Тур в Каппадокію

 

Каппадокія — чарівна музика, яка застигла в камені. Пейзажі Каппадокії вражають своєю магічною красою. Вони сформувалися на місці виверження вулканів, що відбувалися на цій території 70 мільйон років тому. Скелі, як за помахом чарівної палички, кілька разів на день міняють свій колір: від рожевого до вогненно-рудого. Природа Каппадокії по праву вважається унікальною, сюди приїжджають з усього світу, щоб помилуватися неймовірними за формою і красі скелями, відвідати підземні міста, печерні ранньохристиянські монастирі і церкви, подихати чистісіньким повітрям, насолодитися абсолютною тишею, відчути дивовижну енергетику цих місць.

У Каппадокії постійно виникає відчуття, що опинився в казці. Прекрасні рожеві долини, що цвітуть навесні і влітку, скельні гриби, що піднімаються з землі, люди, які відкривають вікна в своїх будинках, вирубаних в кам’яних пірамідах, а в повітря піднімаються сотні повітряних куль. Нічого подібного на нашій землі ніде більше не зустрінеш!

 

Для в’їзду в Туреччину необхідна довідка про негативный ПЛР тест COVID-19 зроблений не більше чим за 72 години до вильоту.